خوش آمدید شماره تلفن تماس پشتیبانی آی دی تلگرام :09120985830

حراج

Ledger Nano S کیف پول لجر مدل نانو اس

600,000تومان 550,000تومان

سنجش

Ledger Nano S یک کیف پول سخت افزاری Bitcoin، Ethereum و Altcoins است که بر اساس ویژگی های امنیتی قوی برای ذخیره سازی دارایی های رمزنگاری شده و تأمین پرداخت های دیجیتال است. آن را به هر کامپیوتر (USB) متصل می کند و یک نمایشگر OLED امن را برای دوبار چک کرده و هر تراکنش را با یک اشتراک گزاری تنها در دکمه های  آن تأیید می کند.

سخت افزار نسل جدید

وقتی شما رمزنگاری ارز را دارید، باید از اطلاعات محرمانه خود و دسترسی به وجوه خود محافظت کنید. با Ledger Nano S، اسرار مانند کلید های خصوصی هرگز در معرض نمایش نیست: عملیات حساس در داخل کیف پول سخت افزار خود را در یک عنصر مطمئن از پیشرفته، که توسط یک کد PIN قفل شده است، جدا شده است. تراکنشها نمیتوانند تحت تأثیر قرار بگیرند، با فشار ساده یک دکمه، روی صفحه جاسازی شده فیزیکی تأیید میشوند.
پرداخت و تأیید اعتبار

Ledger Nano S شامل Bitcoin، Litecoin، Ethereum و Ethereum کلاسیک همراه برنامه های کاربردی و دیگر cryptocurrencies مبتنی بر blockchain است. شما می توانید پرداخت ها را ارسال و دریافت کنید، حساب های خود را بررسی کرده و چندین آدرس را برای هر ارز از همان دستگاه مدیریت کنید. Nano S همچنین از FIDO® Universal Factor Second Factor پشتیبانی می کند که فرایند تأیید هویت را در سرویس های آنلاین سازگار مانند GMail، Dashlane، Dropbox یا GitHub ساده می کند.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Ledger Nano S کیف پول لجر مدل نانو اس”

شما ممکن است این موارد را هم بپسندید …

logo-samandehi