‌ تنش اخیر بین آمریکا و کره شمالی بخشی از آن در بازار جهانی است و برخی از کلاس های مهم دارایی را تکان می دهد. با این حال، بیت کوین توسط این خبرها تحت تأثیر قرار نمی گیرد و یا توسط نیروی متمرکز کنترل نمی شود.

اوراق قرضه ی یک شبانه یی در ایالات متحده به شدت کاهش یافت و آب های آرامش را حفظ کرد و یک درصد کاهش یافت. سهام در انگلیس و اروپا نیز بیش از یک درصد کاهش یافته است.

طبیعت بیت کوین و بخشی از تجدیدنظر آن این است که احساس ناامنی ناشی از تنش در دنیای واقعی و نگرانی را احساس نمی کند. تنش های ساختاری میان ابرقدرت های هسته ای بسیاری از دارایی ها و سهام را احیا می کند، اما تأثیر کمی بر بیت کوین داشته است، زیرا ارزش آن در حقیقت کمی افزایش یافته است، در حالی که بازار سنتی کاهش یافته است.

در حالی که تنش موجب کاهش یک درصد سهام شد، حرکتی بزرگ برای چنین دارایی های پایدار، Bitcoin در حدود ۱۳۳۰۰ دلار قیمت داشت.

نه فقط یک چیز بیت کوین:

در واقع، تمام ارزهای دیجیتال به دلیل دلایل خود، همچنان به افزایش و کاهش می رسند، که کاملا به آنچه که در سراسر جهان اتفاق می افتد، فراموش می شود.

Bitcoin Cash یکی از بزرگترین فاکتورهای بزرگترین مبدل های رمزنگاری دنیا بود، اما این بیشتر به کاربران مربوط بود که مشکل در فروش آن را داشتند، به عنوان تخلیه این سکه سخت سخت ادامه یافت.

Ethereum

دومین ارزۀ اصلی توسط Market Cap، همچنین نوسان کمتری را تجربه کرد زیرا آن را بیش از ۳۰۰ دلار حفظ کرد.

نوسانات مختلف و میدان های مختلف:

Cryptocurrencies به خاطر نوسانات آنها شناخته شده است، اما عدم همبستگی بین لغزش بازار جهانی و بورس اوراق بهادار اغلب باقی می ماند و نشان می دهد که این فرم های غیر متمرکز ارز مانند دارایی های سنتی تحت تاثیر
قرار نخواهند گرفت.